Hizmetlerimiz

Bayi Yönlendirme

Bayi Yönlendirme

Her başarılı işletmenin olduğu gibi, Yılmazlar Makine'de değişik coğrafi bölgelerde bayi yoluyla keşif, teklif ve satış gerçekleştirmeyi tercih eder. Biliriz ki bayiler bizim çok değerli iş ortaklarımızıdr ve bizim yapacağımız işleri üstlenerek ürün, hizmet kalitemizin daha yükseklere çıkmasına katkıda bulunmaktadırlar ve yine bilirizki müşterilerimize en yakın bayi ona en çabuk ulaşacak, sadece en iyi ürünü değil, aynı zamanda en iyi hizmeti de verebilecek özenle seçilmiş yerleşik noktalardır.

Böylece Yılmazlar Makine üretim huzurunu yakalamakta, üretim planlarını gerçekleştirecek imkan bulmakta ve hedeflerine ulaşmaktadır; günümüzde çok önem kazanan ARGE çalışmalarına daha fazla imkan ayırabilmekte ve öncelikle Türkiye endüstrisi için çok faydalı, ekonomik ve katma değeri yüksek olan yenilikler üretebilmektedir. Değişik bölgelerde yeni bayiliklerin tahsisi işletmemizin  üzerinde durduğu önemli bir unsurdur.

Yılmazlar Makine sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp, aynı hedeflere yurt dışı ülkelerde de ulaşabilmek amacıyla başta Rusya ve Kazakistan'da distribütör ve temsilcilikler oluşturmuştur.Değişik ülkelerde distribütörlük ve temsilcilikler  vermektedir.

Müşteriler, firmamızın ile direk temasa geçerek ihtiyaçlarını açıkca belirtmesi ile birlikte  satış grubumuz ve konusunda uzman mühendislerimiz en optimal çözümün bulunması için onları doğru yönlendirerek ve yardımcı olacaklardır.